Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> [symfony] projekt symfony na home.pl
harvesterix
post
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 74
Pomógł: 0
Dołączył: 17.09.2009

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witam
Stworzyłem projekt symfony (symfony instalowałem na podstawie pierwszego dnia jobeeta: tzn ściągniętą paczkę ze strony symfony rozpakowałem w katalog_główny\lib\vendor, później instalowałem jeszcze plugin guard), projekt na lokalu działa ładnie. I nadszedł czas przerzucić go na home.pl - skopiowałem więc katalog główny projektu na serwer i podpiąłem pod niego domenę stworzyłem plik .htaccess przekierowujący każdy request do katalogu web no i niestety przy próbie odpalenia wywala mi internal error 500 The server encountered an internal error and could not complete your request. .
Mam następujące pytania czy przy takiej instalacji symfony (tzn wszystkie pliczki symfony znajduja sie w katalogu projektu \lib\vendor) jest sens robienia symfony freeze przed przerzuceniem projektu na serwer? Czy to że nie zamroziłem projektu może być powodem błędu a jeśli nie to jaki może być inny powód błędu?

Proszę o wyrozumiałość to mój pierwszy projekt z symfony (IMG:style_emoticons/default/wstydnis.gif)
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
wiewiorek
post
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 247
Pomógł: 11
Dołączył: 5.09.2009

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Ja nie mam hostingu na home.pl, ale:

harvesterix:
"Ja zastosowalem tylko krok pierwszy no i przy sprawdzaniu w przegladarce nie dzialalo mi to przekierowanie wiec z dalsza czescia na razie dalem sbie spokoj i kombinuje po swojemu... "

krok 1 i 2 instrukcji na home.pl sa obowiazkowe (IMG:style_emoticons/default/exclamation.gif) Reszte można olać, ale te dwa są obowiązkowe.


Alternatywny sposób to wgrywasz zawartość katalogu 'web' do public_html (zawartosc a nie katalog), natomiast reszte katalogow symfony umieszczasz w tym samym miejscu w jakim znajduje sie katalog public_html.


Następną ważną rzeczą jest clear cache, albo jesli nie mamy dostępu do konsoli to kasujemy WSZYSTKO z katalogu 'cache' symfony (IMG:style_emoticons/default/exclamation.gif)

Nie ma możliwości żeby coś nie działało - oba sposoby są pewne i skuteczne (IMG:style_emoticons/default/exclamation.gif)

Ten post edytował wiewiorek 24.09.2009, 15:54:26
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Aktualny czas: 5.10.2025 - 01:19