Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> [PHP] ja zrobić z doc, odt, docx plik PDF
disorder
post
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 4
Pomógł: 0
Dołączył: 11.08.2009

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witam

Jak najsensowniej można skonwertować uplodowany na serwer plik doc, odt, rtf lub docx na plik PDF? Istnieje jakaś biblioteka?

z góry dzięki za pomoc
pozdrawiam
Sławek
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
disorder
post
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 4
Pomógł: 0
Dołączył: 11.08.2009

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Dla mnie dobre oznacza, że działa bez problemu, błędów itp.(IMG:style_emoticons/default/smile.gif) No i jest maksymalnie przenośne i zadziała na każdym serwerze.
Ok, będę musiał wypróbować.

pozdrawiam
Sławek

Pozwolę sobie odświeżyć wątek.
Niestety dalej nie zdołałem rozwiązać problemu.
Podany phplivedoc wymaga logowania do serwera soap. Nigdzie jednak nie mogę znaleźć gdzie można założyć sobie konto. Może ktoś już z tego korzystał i wie jak tego dokonać bo ja wymiękam.
Kolejna rzecz to jednak to rozwiązanie uzależnia od innego serwera. Czy naprawdę nie ma innej drogi? czegoś co będzie działało korzystając tylko z macierzystego serwera i w prosty sposób umożliwiało konwersję takich plików jak doc, docx, rtf, odt do PDF.

z góry dzięki za wszelką pomoc i sugestie
Sławek


Ok, z hasłem sobie chyba poradziłem. Jest phpunit w testowym pliku i na takim poszło. Jednak chętnie bym użył jakiejś niezależnej aplikacji. Może ktoś zna jednak jakąś fajną bibliotekę?

Sławek
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Aktualny czas: 6.10.2025 - 13:11