![]() |
![]() |
![]()
Post
#1
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 392 Pomógł: 7 Dołączył: 11.05.2008 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Próbuję napisać skrypt który za pomocą md5 sprawdzał by mi sumę kontrolną kilku plików, a następnie wyświetlał wynik każdego pliku w nowej lini. (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/dry.gif) Zarówno w internecie jak i na forach jest bardzo mało informacji na ten temat. Np.
A ja za pozornie łatwym zadaniem coś nie mogę sobie dać rady. (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/sadsmiley02.gif) |
|
|
![]() |
![]()
Post
#2
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 392 Pomógł: 7 Dołączył: 11.05.2008 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Wicepsik skrypt oczywiście działa, jednak dzisiaj próbowałem zrobić coś takiego, że zanim wyświetli sumę kontrolną danego pliku z tablicy sprawdzi czy plik w ogóle jest na serwerze i w przypadku braku jakiegoś pliku wyświetlał by inny komunikat. Coś w stylu else if. Przy normalnym warunku nie mam z tym problemu, jednak tutaj nie wiem jak to zrobić.
|
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Aktualny czas: 10.10.2025 - 10:40 |