Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> [PHP]Jak sprawdzić czy linki działają?
Szunaj85
post
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 392
Pomógł: 7
Dołączył: 11.05.2008

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Na swojej stronie mam masę linków do innych stron. (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/snitch.gif)
Jak sprawdzić za pomocą warunku czy linki do innych stron działają czy też nie? (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/dry.gif)
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Szunaj85
post
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 392
Pomógł: 7
Dołączył: 11.05.2008

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Ten skrypt, który znajduje się w podanym przez ciebie linku za każdym razem wyświetla mi "FILLED". Podejrzewam, że albo skrypt już źle działa albo ustawienia serwerów na których znajdują się strony blokują go w jakiś sposób. (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/sadsmiley02.gif)
Druga sprawa to to, że skrypt sprawdza tylko jeden link za każdym razem. Jeśli nawet dałoby radę zmienić ten skrypt tak żeby działał poprawnie, linki trzeba by było wrzucić do tablicy lub pliku txt, a do tego wszystkiego użyć jakiejś pętli (poprawcie mnie jeśli się mylę). (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/blink.gif)
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Aktualny czas: 28.12.2025 - 10:11