![]() |
![]() |
![]()
Post
#1
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 226 Pomógł: 25 Dołączył: 4.07.2007 Skąd: Berlin Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Aktualnie w swoim FW mam wszystko podzielone na akcje (obsługują całość, wywoływane ręcznie lub prze url), modele (pobieranie danych) i widoki (wiadomo) [poprostu MVC]. Jak mam formularz dodawania powiedzmy newsa to mam newsForm akcje i akcje news, ktora dodaje dane. Aktualnie to wszystko mam nijak wrzucone (wszystkie linki) do jakiegos widoku w panelu usera i jak masz prawa to sie wyswietla (np. "Dodaj news"). Mam w takim razie pytanie jak ładnie i elegancko rozwiązać PA.
Pozdr BartG |
|
|
![]() |
![]()
Post
#2
|
|
Grupa: Moderatorzy Postów: 15 467 Pomógł: 1451 Dołączył: 25.04.2005 Skąd: Szczebrzeszyn/Rzeszów ![]() |
To wtedy piszesz sobie odpowiednie metody w DAO/modelu, jaki problem? (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/winksmiley.jpg)
Osobiście uważam, że nie ma sensu maltretować skryptu dodatkową logiką administratorów, skoro w większości żądań nie jest ona potrzebna. |
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Aktualny czas: 3.10.2025 - 13:16 |