Post
#1
|
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 49 Pomógł: 1 Dołączył: 9.10.2008 Ostrzeżenie: (0%)
|
Witam,
Pytanie na pograniczu AJAXa i JavaScriptu (jak by do tego nie podchodzić). Mam generowany JavaScriptem (metodą innerHTML, nie appendChild'ami, chodzi mi o efekt a nie technikę) formularz do przesłania AJAXem, całość zamknięta w divie. Jeśli w formularzu umieszczę tag <input type="submit" ...> wszystko działa ok. Jeśli dam <input type="image" ...>, Internet Explorer nie pozwala na zsubmitowanie formularza inaczej jak poprzez naciśnięcie tego buttonu (EDIT: normalnie po wpisaniu do input-type-text tekstu i naciśnięciu ENTER powinien zsubmitować)... Jakieś pomysły? W ostateczności będę musiał wszystkie formularze wciepać bezpośrednio do źródła, poukrywać, a JavaScriptem jedynie odsłaniać, i całkiem zrezygnować z AJAXa... Ale kupa roboty za mną i wolałbym tego nie marnować, tym bardziej, że takie przeróbki to dalsza kupa roboty... Ten post edytował mathijas 22.12.2008, 10:46:26 |
|
|
|
erix IMHO masz dwa wyjścia. IE jest prymitywny, więc tr... 22.12.2008, 11:19:20
mathijas Po dodaniu zwykłego submita, formularz oczywiście ... 22.12.2008, 11:57:09
skowron-line możesz jeszcze zrobić zwykły obrazek z akcja oncli... 22.12.2008, 11:59:47
erix CytatW jakim sensie "dorzucić tło" do su... 22.12.2008, 12:03:29
mathijas Dzięki za pomoc, Erix masz ode mnie punkcik ;-). R... 22.12.2008, 12:34:33 ![]() ![]() |
|
Aktualny czas: 28.06.2026 - 00:49 |