Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> Ramka wbudowana działająca raz na 24h
hunter209
post
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 23
Pomógł: 0
Dołączył: 19.08.2008

Ostrzeżenie: (0%)
-----


ramka wbudowana na mojej stronie służy jako reklama. Chciałbym, żeby ta ramka (wraz z tą reklamą) pojawiała się na stronie tylko raz na 24h dla jednego IP. Oto kod ramki:

Kod
<iframe name="I1" width="100" height="130" src="http://sejfik.com/pages/ptp.php?refid=hunter" marginwidth="1" marginheight="1" title="Sponsor" scrolling="no" border="0" frameborder="0">
Twoja przeglądarka nie obsługuje ramek wbudowanych lub jest obecnie skonfigurowana tak, aby nie wyświetlać ramek wbudowanych.
</iframe>


Co i jak mam zrobić żeby ukazywała się ona tylko raz na 24h? Jeśli dobrze pamiętam było to "coś" z ciasteczkami, ale zupełnie nie pamiętam jak to zrobić (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/sad.gif) szukałem też rozwiązania w google, ale nie mogłem znaleźć (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/sciana.gif)

Ten post edytował hunter209 16.12.2008, 20:00:48
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Aktualny czas: 24.12.2025 - 08:59