![]() |
![]() |
![]()
Post
#1
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 42 Pomógł: 0 Dołączył: 18.10.2008 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Witam, nie znam wogóle php, ale zamierzam się go powoli uczyć. Moje pytanie dotyczy dokładnie strony www. Więc mam stronę podzieloną na 3 divy z których najczęściej korzystam. Jest to lewy div (w którym są linki do pozostałych stron) w trzecim divie (od prawej) jest to samo co w pierwszym. Natomiast w drugim jest pole do tekstu itp. U mnie jest tak że np. na stronie głównej są tam newsy, a na poradnikach, poradniki (proste i logiczne). Natomiast denerwujące jest to że jak chce zmienić coś w linkach (lewy i prawy div) to muszę na każdym pliku to zmieniać (strona główna jest w php ponieważ tam są newsy które tego wymagają, a pozostałe są w html.). I tu moje pytanie:
Co mam zrobić żeby lewy i prawy div były takimi divami które edytując edytuje na wszystkich stronach, a to pole tekstu aby można było indywidualnie edytować? Coś takiego jest np. na stronie www.simy.focus.pl. Moja strona: http://www.centrumsimy.cba.pl/logowanie/no...rona/index.html (wchodzcie tylko pod ten link bo w głównym katalogu jest stary lay. Serdecznie pozdrawiam. Ten post edytował MysticPL 25.10.2008, 17:58:09 |
|
|
![]() |
![]()
Post
#2
|
|
Grupa: Przyjaciele php.pl Postów: 1 202 Pomógł: 117 Dołączył: 13.04.2007 Skąd: 127.0.0.1 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
@MysticPL proszę zapoznaj się z regulaminem. Co to ma być za temat? Nic nikomu nie mówi! Rozumiem, że czasem trudno coś sprecyzować, ale (ile ja to jeszcze razy napiszę?) jeżeli oczekujesz od kogoś bezinteresownej pomocy szanuj chociaż jego czas. Czy 5 sekund na wymyślenie dobrego tematu to tak wiele?
Pozdrawiam! |
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Aktualny czas: 12.10.2025 - 17:38 |