Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> Planeta - nowa usługa php.pl
nospor
post 25.08.2006, 14:53:47
Post #1





Grupa: Moderatorzy
Postów: 36 477
Pomógł: 6301
Dołączył: 27.12.2004




Mamy przyjemność ogłosić, że php.pl uruchomiło właśnie nową usługę. Jest nią Planeta php.pl .

Będzie to miejsce, gdzie będą agregowane wpisy z (dev)blogów programistów, którzy piszą o php. Oczywiście Planeta jest otwarta na propozycje nowych blogów, które należy zgłaszać tutaj . Blogi takie po weryfikacji zostaną dodane do bazy.

Wszelkie komentarze i propozycje dotyczące Planety prosimy zadawać w tym dziale.

Zapraszamy!


--------------------

"Myśl, myśl, myśl..." - Kubuś Puchatek || "Manual, manual, manual..." - Kubuś Programista
"Szukaj, szukaj, szukaj..." - Kubuś Odkrywca || "Debuguj, debuguj, debuguj..." - Kubuś Developer

Go to the top of the page
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
MajareQ
post 30.09.2008, 08:19:21
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 382
Pomógł: 22
Dołączył: 21.05.2007
Skąd: Elbląg

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Ekhm...


Jestem bardzo rad z tego, że 4 moje wpisy pojawiły się na planecie, ale mam trzy pytanka.
1. Dlaczemu nie są formatowane tak jak na mojej stronie? (pewnie chodzi o to, że nie umiem do końca obchodzić się z atomem winksmiley.jpg ) Np. ja jest u mnie break line albo cytat to na Planecie jest to ciągły tekst.

2. Jak zrobić, aby pojawiały się takie linki:
Cytat
Czytaj dalej tutaj (rozwija treść wpisu)
Czytaj dalej na blogu autora...


questionmark.gif Czytałem już takie pytanie i odpowiedź w tym temacie i zrobiłem tak, ale nie poskutkowało.

3. Dlaczemu obrazki z wpisów nie są wyświetlane na Planecie?

Pozdrawiam,
Emku

Ten post edytował MajareQ 30.09.2008, 09:14:34
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 10.06.2024 - 08:42