Post
#1
|
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 100 Pomógł: 0 Dołączył: 31.08.2006 Ostrzeżenie: (0%)
|
Styl: Moim zdaniem obrazek powinien znajdować się dokładnie po środku DIV'a, ale dolny odstęp jest odrobinę większy. Dlaczego? |
|
|
|
![]() |
Post
#2
|
|
|
Grupa: Moderatorzy Postów: 8 989 Pomógł: 1550 Dołączył: 8.08.2008 Skąd: Słupsk/Gdańsk |
Nie tylko padding ale tez
Kod line-height: 0px; dla tego diva. Pierwsze rozwiazanie matssuda tez jest dobre (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/smile.gif) O ile autor tematu chce rezygnowac z liniowego trybu wyswietlania obrazka (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/smile.gif) Ten post edytował wookieb 10.09.2008, 07:39:42 |
|
|
|
Macok [HTML][CSS]Obrazek na środku DIV 9.09.2008, 22:38:58
matssuda nie, w tym momencie środkujesz div.footer, a img s... 10.09.2008, 07:26:44
ferrero2 Zależy w któej przeglądarce sprawdzasz.
Jeśli jest... 10.09.2008, 07:28:50
Macok Dzięki za pomoc pomogło ustawienie line-height na ... 10.09.2008, 14:58:14 ![]() ![]() |
|
Aktualny czas: 22.06.2026 - 05:40 |