Post
#1
|
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 100 Pomógł: 0 Dołączył: 31.08.2006 Ostrzeżenie: (0%)
|
Styl: Moim zdaniem obrazek powinien znajdować się dokładnie po środku DIV'a, ale dolny odstęp jest odrobinę większy. Dlaczego? |
|
|
|
![]() |
Post
#2
|
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 171 Pomógł: 32 Dołączył: 5.08.2008 Skąd: Lublin Ostrzeżenie: (0%)
|
Zależy w któej przeglądarce sprawdzasz.
Jeśli jest to IE 6.0 to możliwe że nie wprowadziłeś jej w zgodność z XHTML czy HTML 4.0 za pomocą deklaracji DTD a on inaczej widzi elementy blokowe niż FF czy Opera. Jeżeli taka sytuacja występuje na różnych przeglądarkach. To winą będzie padding - ustaw go na 0 i zwiększaj po jeden - wtedy sprawdzaj jak się przesuwa ( nie mam możliwości teraz sprawdzić tego u siebie więc tylko sugeruję). Może pomoże, a jak nie pomoże to może morze pomoże (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/smile.gif) Pozdrawiam |
|
|
|
Macok [HTML][CSS]Obrazek na środku DIV 9.09.2008, 22:38:58
matssuda nie, w tym momencie środkujesz div.footer, a img s... 10.09.2008, 07:26:44
wookieb Nie tylko padding ale tez
Kodline-height: 0px... 10.09.2008, 07:38:03
Macok Dzięki za pomoc pomogło ustawienie line-height na ... 10.09.2008, 14:58:14 ![]() ![]() |
|
Aktualny czas: 22.06.2026 - 05:42 |