Post
#1
|
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 100 Pomógł: 0 Dołączył: 31.08.2006 Ostrzeżenie: (0%)
|
Styl: Moim zdaniem obrazek powinien znajdować się dokładnie po środku DIV'a, ale dolny odstęp jest odrobinę większy. Dlaczego? |
|
|
|
![]() |
Post
#2
|
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 25 Pomógł: 5 Dołączył: 7.02.2008 Ostrzeżenie: (0%)
|
nie, w tym momencie środkujesz div.footer, a img schodzi na lewo bo masz
Zrób tak:
Lub
|
|
|
|
Macok [HTML][CSS]Obrazek na środku DIV 9.09.2008, 22:38:58
ferrero2 Zależy w któej przeglądarce sprawdzasz.
Jeśli jest... 10.09.2008, 07:28:50
wookieb Nie tylko padding ale tez
Kodline-height: 0px... 10.09.2008, 07:38:03
Macok Dzięki za pomoc pomogło ustawienie line-height na ... 10.09.2008, 14:58:14 ![]() ![]() |
|
Aktualny czas: 22.06.2026 - 04:24 |