Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> Pasek adresu w PopUpach
Widoczność paska adresu w oknach PopUp
Czy domyślne ustawienia przeglądarek powinny respektować location=no?
Tak [ 7 ] ** [46.67%]
Nie [ 8 ] ** [53.33%]
Suma głosów: 15
Goście nie mogą głosować 
Black-Berry
post
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 663
Pomógł: 6
Dołączył: 3.06.2007
Skąd: Kraków

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Wszystkie nowe wersje przeglądarek internetowych (ff3, opera9.5, ie7) mają w domyśle wyłączone respektowanie location=no. Czy uważacie, że to jest dobre rozwiązanie. Mnie to osobiście bardzo denerwuje. Kolega twierdzi inaczej dlatego postanowiliśmy założyć sądę żeby rozwikłać spór. Proszę o liczne głosy (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Shili
post
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1 085
Pomógł: 231
Dołączył: 12.05.2008

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat
Przecież popup z 2 przyciskami używany jako toolbox nie jest stroną internetową więc nie możesz powiedzieć, że powinien tam być również pasek adresu i przycisk wstecz.
Taki popup jest jak najbardziej stroną internetową, jeśli chcesz mieć okienko z wyborem tak i nie, to masz dedykowane rozwiązania nawet spos js, które nie wymuszą na przeglądarce otworzenia nowej karty/okna.

Cytat
Po pierwsze rozmawiamy o pasku adresu w popupie a nie o samych popupach.
I uważasz, że można rozgraniczyć jedno od drugiego? (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/tongue.gif) One się tak ściśle wiążą w tym temacie, że nie sposób tego zrobić.

Cytat
Po drugie popup blockery doprowadziły do zmiany strategii reklam - powstały o wiele gorsze reklamy na werstwach których niemożna tak łatwo blokować.
Skorzystaj z doświadczenia i zrób popup na warstwie. Da się go zrobić niemalże bardzo podobnie jak popup, jak się uprzesz nawet identycznie dla każdej przeglądarki.
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Aktualny czas: 12.10.2025 - 04:33