![]() |
![]() |
![]()
Post
#1
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 441 Pomógł: 71 Dołączył: 3.09.2007 Skąd: wrocław Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Witam, muszę sobie wymyślić co chciałbym robić na pracę inżynierską, ale jakoś brak mi pomysłu. Może ktoś z was ma jakiś ciekawy temat, który by się nadawał. Technologia wykonania php, html, js, smarty, css, sql. Może to być również również rozszerzenie do już istniejącej aplikacji.
Pozdrawiam |
|
|
![]() |
![]()
Post
#2
|
|
Grupa: Moderatorzy Postów: 6 072 Pomógł: 861 Dołączył: 10.12.2003 Skąd: Dąbrowa Górnicza ![]() |
Ja jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej nt. "Optymalizacja wydajności serwisów internetowych". Temat ciekawy (lecisz przez HTML, CSS, PHP i kończysz na MySQL), a na końcu muszę wykonać 2 strony: jedną totalnie badziewną pod względem kodu oraz drugą, która będzie możliwie zoptymalizowana pod kątem wydajności. Gdybyś obrał taki temat (lub podobny) moglibyśmy się wymienić materiałami (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/winksmiley.jpg)
|
|
|
![]()
Post
#3
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 24 Pomógł: 0 Dołączył: 8.01.2008 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Ja jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej nt. "Optymalizacja wydajności serwisów internetowych". Temat ciekawy (lecisz przez HTML, CSS, PHP i kończysz na MySQL), a na końcu muszę wykonać 2 strony: jedną totalnie badziewną pod względem kodu oraz drugą, która będzie możliwie zoptymalizowana pod kątem wydajności. Gdybyś obrał taki temat (lub podobny) moglibyśmy się wymienić materiałami (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/winksmiley.jpg) Czy ta praca zostanie gdzieś opublikowana? Z chęcią bym poczytam o optymalizacji wydajności aplikacji www (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/winksmiley.jpg) |
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Aktualny czas: 9.10.2025 - 13:03 |