![]() |
Tematy na forum Pro mogą zakładać jedynie moderatorzy. W otwartych tematach może pisać każdy, kto ma coś fachowego do powiedzenia. Wszystkie posty nie wnoszące nic do tematu będą natychmiast usuwane, a ich autorzy dostaną ostrzeżenie.
Jeśli uważasz, że jakiś temat jest warty dyskusji na tym forum, zgłoś go w temacie Propozycje.
![]() |
![]()
Post
#1
|
|
Grupa: Moderatorzy Postów: 1 566 Pomógł: 37 Dołączył: 14.05.2003 Skąd: Kraków ![]() |
Witam,
Od jakiegoś czasu piszę duży projekt i doszedłem do wybierania języku. Chciałbym poznać Wasze zdanie jak ma działać taki system wielojęzykowości strony. Pobuszowałem po internecie i oto, co wymyśliłem.
Byłbym wdzięczny za propozycje rozwiązań. Wojtek. |
|
|
![]() |
![]()
Post
#2
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 1 657 Pomógł: 125 Dołączył: 29.04.2006 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Mam jeden prosty i sprawdzony sposób.
I tyle. Funkcja __ wyszukuje w specjalnej tablicy dany string i do niego przyporządkowuje odpowiednie tłumaczenie. Tablice wyglądają np. tak: plik langs/en/cnt_test.php : $langArray['modules/controllers/test.php']['Witaj Świecie!'] = 'Hello World'; Zamiast ['modules/controllers/test.php'] może być [''] - wtedy dane tłumaczenie będzie obejmowało wszystkie pliki. |
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Aktualny czas: 7.10.2025 - 11:19 |