![]() |
![]() |
![]()
Post
#1
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 663 Pomógł: 6 Dołączył: 3.06.2007 Skąd: Kraków Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Dostałem dziś list z pogróżkami z edito.pl dotyczącego używania nazwy edico. W skutek tego musiałem zmienić nazwę edico na jakąś inną :/ Wie ktoś co można w takiej sytuacji zrobić ? Edico to nie był plagiat ale przypadek bo zarówno nazwa edito jak i edico wywodzi się od słowa edit. Rozumiem jednak ich stanowisko. Jak bardzo musi się różnić nazwa ? Czy mógłbym zmienić zazwę edico na edicopro albo coś w tym stylu ? Czy w kwestii prawnej wszystko byłoby OK ?
|
|
|
![]() |
![]()
Post
#2
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 663 Pomógł: 6 Dołączył: 3.06.2007 Skąd: Kraków Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Wracając do tematu zamieszczam skan pisma. Gdyby komuś było potrzebne w lepszej jakości to dajcie znać - prześlę całość:
(IMG:http://www.edico.nazwa.pl/01.jpg) Jest jeszcze druga strona na której pisze: Cytat Albo przestaniecie uzywac nazwy edico albo was dojedziemy w sądzie.
Ten post edytował Black-Berry 24.05.2008, 23:02:29 |
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Aktualny czas: 4.10.2025 - 21:49 |