Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> [PHP]czy mozna wywolac skrypt php "w tle" ?
bzyqq
post
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 2
Pomógł: 0
Dołączył: 9.05.2008

Ostrzeżenie: (0%)
-----


witam,

szukalem wszedzie i nie znalazlem.

musze zintegrowac stronke napisana w asp.net ze stronka php. juz dzialaja na tym saym serwerze przy uzyciu php-cgi. wiec jest ok (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/winksmiley.jpg)

problem mam taki - czy moge z poziomu html (lub z poziomu asp.net) wywolac skrypt php, ale w taki sposob zeby on sie tylko wykonal (cos tam w porobil, pogadal z baza danych itp) ale nie zwracal zadnego efektu do przegladarki?

jest w ogole mozliwosc wykonywania skryptow PHP bez generowania przez nie stronky ktora wraca do klienta?

pozdrawiam, (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
batman
post
Post #2





Grupa: Moderatorzy
Postów: 2 921
Pomógł: 269
Dołączył: 11.08.2005
Skąd: 127.0.0.1




To nie jest forum dla programistów .NET, chociaż kilku się znajdzie (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/winksmiley.jpg)
Jeśli szukasz odpowiedzi na temat .NET, to szukaj na odpowiednim forum.
A teraz odpowiedzi:
1. Można wywołać skrypt w poziomu platformy .NET - nie pamiętam jak, ale wiem, że można
2. Tak cron jest linuxowym tworem, w windzie masz takie coś, co nazywa się menadżer zadań (task manager, task scheduler).
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Aktualny czas: 10.10.2025 - 03:07