![]() |
![]() |
![]()
Post
#1
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 40 Pomógł: 0 Dołączył: 20.02.2008 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Siedze nad tym 3 godziny, kombinuje na różne sposoby i ciągle to samo... Za każdym razem gdy wpisze w formularzu poprawny kod z obrazka pisze ze niepoprawny, gdy nie poprawny to też to samo.
Sesje wychwytuje poprawnie ale źle porównuje czy sie zgadza z kodem wprowadzonym w formularzu. Kombinowałem na rózne sposoby, sprawdzałem gdzie może być błąd ale już mnie krew zalewa... </a href='index.php'></div style='position: absolute; left: 50px; top: 50px'></img src=\"'.$liczba.'.gif\" > Ten post edytował predator 20.04.2008, 11:19:22 |
|
|
![]() |
![]()
Post
#2
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 40 Pomógł: 0 Dołączył: 20.02.2008 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Cytat //Przy pomocy f-cji imagettftext() tworzysz obrazek, w ktorym jest token (w manualu masz kompletny przykład "how to" Z tym jeszcze nie walczyłem, najpierw próbuje połączyć ten skrypt z function ShowForm, kombinuje, kombinuje i ciągle błędy. Zrobiłem teraz tak:
i nic sie nie pojawia na ekranie. |
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Aktualny czas: 13.10.2025 - 15:20 |