![]() |
![]() |
![]()
Post
#1
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 111 Pomógł: 0 Dołączył: 24.04.2002 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Kaszanił mi się 98 to zainstalowałem na nią 2K. Wszystko chodzi bardzo sprawnie, komputer się nie wiesza ale.. zawsze jest jakiś haczyk... więc system zgubił mi możliwośc kopiowania tekstu w przeglądarkach internetowych. Co to oznacza? Oznacza to tyle, że gdybym zaznaczył jakiś tekst ze strony internetowej i skopiował potem wkleił np. do notatnika lub w pole tekstowe innej strony to by mi się wkleiło... nic by mi sie nie wkleiło. drugi probelm, internet explorer mi sie sypie bo nie otwiera wszystkich linków, które otwierane są w nowym oknie. Co to oznacza? Oznacza t tyle, że jeżeli Ja miałbym kliknąć w ten link www.onet.pl to by mi się on nie otworzył, ale jeśli kliknę w np. profil to wszystko dizła sprawnie. Oprócz tego, że ciągle powstaje błąd scan.exe (i system wyłącza ten proces) to nic złego sie nie dzieje. Ja sobie z tym poradzić. Oczywiście już zainstalowałem inne przeglądarki intrnetowe i tez guzik dało, jedynie w mozilli można otwierać strony w nowych oknach, ale z kopiowaniem nadal kicha. Jak Ci się chciało to przeczytać i masz jakieś ciekawe pomysły to napisz je tutaj.
|
|
|
![]() |
![]()
Post
#2
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 166 Pomógł: 0 Dołączył: 30.01.2003 Skąd: Warszawa Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Cytat drugi probelm, internet explorer mi sie sypie bo nie otwiera wszystkich linków, które otwierane są w nowym oknie. Co to oznacza? Oznacza t tyle, że jeżeli Ja miałbym kliknąć w ten link www.onet.pl to by mi się on nie otworzył, ale jeśli kliknę w np. profil to wszystko dizła sprawnie.
Mialem kiedys identyczny problem tylko że na windzie xp - również nie otwierało mi linków typu _blank, po 1 formacie okazało sie ze taki bład powstawał po instalacji programu graficznego (albo corel albo picture publisher - teraz juz nie pamietam). Po odinstalowaniu tego programu wszystko bylo ok. |
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Aktualny czas: 1.10.2025 - 13:39 |