![]() |
Tematy na forum Pro mogą zakładać jedynie moderatorzy. W otwartych tematach może pisać każdy, kto ma coś fachowego do powiedzenia. Wszystkie posty nie wnoszące nic do tematu będą natychmiast usuwane, a ich autorzy dostaną ostrzeżenie.
Jeśli uważasz, że jakiś temat jest warty dyskusji na tym forum, zgłoś go w temacie Propozycje.
![]() |
![]()
Post
#1
|
|
Grupa: Przyjaciele php.pl Postów: 790 Pomógł: 7 Dołączył: 6.02.2003 Skąd: Polska Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Na początek po reorganizacji forum chcielibyśmy zaproponować wam temat dotyczący mapowania tabel z baz danych na obiekty w PHP.
|
|
|
![]() |
![]()
Post
#2
|
|
Grupa: Moderatorzy Postów: 4 465 Pomógł: 137 Dołączył: 26.03.2004 Skąd: Gorzów Wlkp. ![]() |
Oj tam (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/smile.gif)
Mi podpowiadanie składni w eclipse działa jak mu się podoba i to w momentach, gdy nie jest mi potrzebne, więc nie przekonuje mnie ten argument. Bardziej patrzę na funkcjonalność samej biblioteki. Pozdrawiam. p.s Ja pisze z nowej klawiatury - dwa dni temu kupiłem (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/snitch.gif) |
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Aktualny czas: 7.10.2025 - 00:43 |