Post
#1
|
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 14 Pomógł: 0 Dołączył: 15.06.2002 Ostrzeżenie: (0%)
|
a wiec w poprzednim poscie prosilem o pomoc. poradzilem sobie przerabiajac plik dump z php my admina. dostaje gotowy plik php z zawatoscia
polaczenie ... mysql_query ("create .... mysql_query ("insert .... jest tego 2 mega instrukcji. po 30 sekundach od odpalenia skryptu wywala blad : Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded pytanie: gdzie w mysqlu po foxservem win98 moge znalezc funkcje ktora moge zwiekszyc limit czasu polaczenia (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/questionmark.gif) ? |
|
|
|
![]() ![]() |
|
Aktualny czas: 28.06.2026 - 02:04 |