![]() |
![]() |
![]()
Post
#1
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 10 Pomógł: 0 Dołączył: 14.09.2007 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Czy naprawdę jest tak, że na rynku są tylko CMS-y Open-Source, później długo nic, a następnie systemy za których wdrożenie trzeba płacić sześciocyfrowe kwoty?
|
|
|
![]() |
![]()
Post
#2
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 10 Pomógł: 0 Dołączył: 14.09.2007 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
@Mike: A masz suś do małorolnych? Uwasaj, bo jak podjadziem po Cie z hłopakamy z Piardziszowic... To dowcip/tekst z jednej polskiej komedii był.
@Cysiaczek: Wszyscy to rozumiemy (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/smile.gif) A Ezp widziałem i jest to jedna z kandydatur. Ale: - ciut to wolne, - mało przyjazne dla zwykłych użytkowników, - nie wiem czy zaimplementowany workflow nie wyłoży się na nieco bardziej skomplikowanym procesie, - ciężko znależć kogoś kto by to wdrożył za niewygórowaną cenę. Ostatni wdrożeniowiec który ze mną o tym rozmawiał chciał 10k za samą instalację. Strach pomyśleć co by było potemp... Podobnież jeszcze Typo3 daje rade. No i jest Plone- chyba najlepszy z tej trójki. Tyle Open-Source. A co z rozwiązaniami komercyjnymi? Tego właśnie chciałem się dowiedzieć zakładając ten temat. Mnie by się marzyło to Ale na wdrożenie tego trzeba mieć w kieszeni sporo więcej niż 10k(a i 50 może być mało (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/sad.gif) ). Tak wiec- szukam alternatywnych rozwiązań. |
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Aktualny czas: 3.10.2025 - 14:25 |