Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> [PHP][MYSQL] Im wiecej pul tym wiecej okienek
wozniak
post
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 278
Pomógł: 0
Dołączył: 21.11.2003

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witam mam taki problem musze dodac do bazy dane tzn.

Nazwa i Cena

i teraz tak ma te dane maja byc opisem faktury co było sprzedane wiec nazwy i ceny bedzie raz 10 a raz tylko 1
jak zrobic ze pod czas wpisywania w formularz dodadzą sie nowe pola a pozniej jakos poprawnie zapisza sie w bazie? np. standardowo są dwie liniki tzn. 4 pola 2x nazwa i 2x cena.i teraz jak zaczynam pisac w lini 2 pokazuje sie trzecia.Jak to zorbic?(IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
wozniak
post
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 278
Pomógł: 0
Dołączył: 21.11.2003

Ostrzeżenie: (0%)
-----


To jeszcze raz;)
Mamy baze ktora ma :
Id,Nazwa,wartosc

Dodajemy przez formularz pole

Nazwa | Wartosc
bez problemowo mozna to dodac

Ale ja mam taki problem ze chciałbym naraz dodawac wiecej nazw i opisów,ktos moze zaraz napisac zebym sobie dodał wiecej okienek (input) ale ja chce zeby okienka dodawały sie automatycznie np. java script.tzn

Wypełniłem jedno pole nazwa i wartosc i zaraz pod nimi pokazuje sie nowe pole nazwa i wartosc i tak do czasu az nie klikne zapisz. Jak to zrobic;) Czy teaz ktos mnie rozumie?
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Aktualny czas: 7.10.2025 - 04:36