![]() |
![]() |
![]() ![]()
Post
#1
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 2 592 Pomógł: 445 Dołączył: 12.03.2007 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Mam taki dość dziwny problem, i nie wiem na pewno czym to jest spowodowane. Mam taki odstęp, ale.. największy w Operze, duzo mniejszy w IE, a nie ma go w ogóle w FF.
Wygląda to tak: (IMG:http://img141.imageshack.us/img141/6797/ffil4.th.jpg) (IMG:http://img134.imageshack.us/img134/493/operaad7.th.jpg) Nie wiem czym to może być spowodowane. Może tym, że mam formularz w tabeli (czytałem, że są przy tym problemy):
Czy może ze względu na css:
Jeśli ktoś ma jakiś pomysł.. byłbym bardzo wdzięczny za pomoc (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/smile.gif) |
|
|
![]() |
![]()
Post
#2
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 2 592 Pomógł: 445 Dołączył: 12.03.2007 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Wymyśliłem sobie, że utworzę przy przyciskach takie zdarzenie:
(działanie to jest pole ukryte)
Następnie sprawdzam w php jakie było działanie, i jeśli np 1 to taka akcja, a jak 0 to inna. Czy takie rozwiązanie będzie lepsze, czy ktoś zna inne? Chociaż... wybór waluty mogę wyrzucić w ogóle poza tabelę (zrobić oddzielny formularz), a drugi obejmujący całą tabelę... co myslicie o tym rozwiązaniu? |
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Aktualny czas: 12.10.2025 - 09:52 |