Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> Wygłuszenie komunikatu o błedach
Kryszic
post
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 120
Pomógł: 0
Dołączył: 17.10.2006

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witam czy ktoś wie jak wygłuszyć komunikat o błedach w php. Np na stronie kożystam z modułu onetu wyświetlającego temperature powietrza itp ale czasem zdaża się że coś jest nie tak i wtedy na stronie wywala mi warning i różne komunikaty które nie wygladją zbyt dobrze. Chodzi o to żeby je zastąpić tekstem typu "przepraszamy za chwilową awarię" lub coś w tym stylu. Z góry dzięki.
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
webdice
post
Post #2


Developer


Grupa: Moderatorzy
Postów: 3 045
Pomógł: 290
Dołączył: 20.01.2007




Domyślam się ze pobierasz temperaturę i inne składniki pogody do jakiś zmiennych. Jeśli tak to sprawdź czy któraś ze zmiennych nie jest pusta, jeśli jest pusta wyświetl stosowny komunikat.

Cytat(domis86 @ 12.06.2007, 18:01:41 ) *
w produkcyjnym mozna wylaczyc, ale w developowym najlepiej miec E_ALL | E_NOTICE | E_STRICT (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/aarambo.gif)
i wszysciutkie bledy poprawic


Przeczytaj jeszcze raz problem.

Ten post edytował webdicepl 12.06.2007, 18:08:55
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Aktualny czas: 1.01.2026 - 10:35