Post
#1
|
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 108 Pomógł: 7 Dołączył: 15.05.2005 Skąd: Rzeszów Ostrzeżenie: (0%)
|
Hej
Mam stronę, która w php zczytuje z bazy danych rekordy i wyświetla w pętli. Chcę teraz dodać sortowanie wg poszczególnych atrybutów przez wywołanie tej samej strony, ale z parametrem zawierającym nazwę pola wg którego ma sortować. Chcę to zrobić w AJAXie ale mam problem, gdyż skrypt działa za pierwszym razem (nie zawsze dobrze), potem już nie. Wywołanie AJAX mam takie:
Próbowałem też dodawać na początku pliku:
Niestety nie działa. Czy ja to dobrze robię? |
|
|
|
Zeman Na dzień dobry polecałbym sprawdzenie czy zadziała... 20.04.2007, 00:20:12
thomas2411 Zacząłm właśnie wykorzystywać advAJAX, gdzie używa... 20.04.2007, 09:03:02 ![]() ![]() |
|
Aktualny czas: 27.06.2026 - 23:55 |