![]() |
![]() |
![]()
Post
#1
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 35 Pomógł: 0 Dołączył: 16.06.2003 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
jak prawidłowo wykorzystywać OpenDir w Windows - bo w Linuxie skrypt działa $Dir=OpenDir("cośtam/coś/."); - a w Winie pisze że zły parametr przy opendir - a może to konfiguracja php lub serwera?
|
|
|
![]() |
![]()
Post
#2
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 691 Pomógł: 0 Dołączył: 6.08.2003 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Cytat Ty jesteś po prostu głupi , czy nie myślisz?
Takie teksty to możesz sobie puszczać u siebie do kumpli z podwórka na swoim poziomie intelektualnym, a nie tutaj. Cytat Jak robię skrypt , to robię go w domu na winie, a potem wrzucam na serwe i będe zmieniał 20 000 linijek kodu gdzie użyłem śieżek bezwzględnych.
Nie 20000 tylko conajwyżej kilka, a jak żonglujesz między windowsem i uniksem to i tak nie unikniesz zamiany / na . Poza tym to Twoje pytanie było zupełnie o czym innym, ale jeśli się nie potrafi pytania porządnie zadać to co tu więcej wymagać... Cytat Chyba masz małe pojęcie po co istnieje php, gdzie to ludzie wykorzystują itp.
Gratuluję trafnego wyciągania wniosków. Moje pojęcie o php jest jakie jest, ale przynajmniej zdaję sobie sprawę z tego czego nie umiem, w przeciwieństwie do ciebie. Cytat A tak właściwie to problem jest już rozwiązany i dalsza dyskusja nie jest wskazana.
Z tobą napewno. EOT. |
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Aktualny czas: 6.10.2025 - 09:18 |