Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> Jak dołączyć załączniki w bazie Access?
Izka
post
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 14
Pomógł: 0
Dołączył: 4.01.2007

Ostrzeżenie: (10%)
X----


Czy wie ktos może jak zrobić, aby do bazy mogły załączać się załączniki???Proszę o odpowiedź jezeli ktoś będzie ją znał (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Izka
post
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 14
Pomógł: 0
Dołączył: 4.01.2007

Ostrzeżenie: (10%)
X----


Dzięki za odpowiedź!Napewno skorzystam z twojej odpowiedzi!Musze tam pojechać i najpierw się zapytać w firmie o jakie dokładnie załączniki chodzi!Bo też dla mnie było to mało sprecyzowane!A niestety muszę to zrobic bo to jest moja praca zaliczeniowa :)Jeszcze raz dzięki! (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/biggrin.gif)

Cześc!
Mam pytanko jeszcze jedno odnośnie tych załączników?? Bo chciałabym teraz zrobic coś takiego aby przyciskiem generować automatycznie scieżkę do hiperłącza, żeby nie trzebabyło wpisywać jej ręcznie. Dalej mi chodzi o np Cv.Czyli np będza umieszczone na serwerze wszystkie cv i chciałabym móc wygenerować dla każdego nazwiska ścieżkę przyciskiem, aby nie trzebabyło w polu hiperłącza wpisywac ścieżki ręcznie! Czy da się cos takiego zrobić??
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Aktualny czas: 12.10.2025 - 23:08