Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> Jak to zrobić i o co chodzi?
beee1
post
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 3
Pomógł: 0
Dołączył: 4.01.2007

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Mam takie zadanie na stiudiach i mam nadzieje, że ktoś mi pomoże...

Ewidencja kandydatów do wyborów, podział na listy wyborcze. Zdarzenia dotyczące głosowania. Uwagi o przebiegu procesu wyborów. Możliwość dodawania prywatnych adnotacji do poszczególnych kandydatów i wyborcó. CZarne listy kandydatów i głosujących.

W modelu docelowym powinno być min. 7 tabelek - relacji. Zdefiniować klucze główne, obce wraz z ich zachowaniem, typy danych, pozostałe więzy deklaratywne w miarę potrzeb .. null/ not null, check itd.

Proszę o pomoc... o jakieś sugestie jak to rozumiecie... o co chodzi z tymi wborcami, bo jak wiadomo nie moge za dużo zrobić z listą wyborców ponieważ wybory są tajne, wiec nie bedzie wiadomo kto na kogo głosował ..
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
spook
post
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 65
Pomógł: 0
Dołączył: 1.12.2006
Skąd: Łowicz

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Według mnie chodzi Ci o zaprojektowanie bazy danych pt. "Wybory". Dlaczego stawiasz sobie za minimum 7 tabelek?. Czy to będzie Access, Oracle, MySql... itp, projekt będzie zawsze taki sam (podobny). Rozumiem więc, że chcesz aby ktoś zaprojektował dla Ciebie schemat tej bazy?
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Aktualny czas: 9.10.2025 - 22:53