Post
#1
|
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 10 Pomógł: 0 Dołączył: 25.12.2006 Ostrzeżenie: (0%)
|
Jak ustawic klucz podstawowy(autonumerowanie) zeby zaczynal sie od 1 a nie jak w moim przypadku od 22:/ Tylko prosze nie odsylajcie mnie do linkow bo szukalem troche i wogole tego nie rozumiem co tam pisza.Prosze raczej o wytlumaczenie
|
|
|
|
![]() |
Post
#2
|
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 65 Pomógł: 0 Dołączył: 1.12.2006 Skąd: Łowicz Ostrzeżenie: (0%)
|
Jeżeli posiadasz jeszcze pusty projekt bazy danych to najlepiej usuń pole klucza głównego i utwórz identyczne nowe (wiąże się to z chwilowym usunięciem relacji jakimi powiązany jest ten klucz). Jeżeli baza jest już "zapełniona" danymi to niestety czytaj wspomniane linki, gdyż sprawa już nie jest tak oczywista.
|
|
|
|
neoino84 Problemy z kluczem podstwowym 26.12.2006, 15:19:51
Denver [SQL] pobierz, plaintext ALTER TABLE tabela AUTO_I... 26.12.2006, 15:43:06 ![]() ![]() |
|
Aktualny czas: 28.06.2026 - 02:57 |