![]() |
![]() |
![]()
Post
#1
|
|
Administrator wortalu Grupa: Przyjaciele php.pl Postów: 960 Pomógł: 39 Dołączył: 21.10.2003 Skąd: Kraków Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Wraz z NQ.pl oraz phpsolutions pragniemy zaprosić wszystkich do konkursu jaki przygotowaliśmy dla polskiej społeczności php.
Tematem konkursu są pożyteczne i praktyczne biblioteki rozwiązujące codzienne problemy programisty. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z regulaminem oraz do zgłaszania swoich prac. Jest to pierwszy konkurs z cyklu jaki zamierzamy w przyszłości kontynuować. Tym razem temat jest prosty i dość ogólny. Chcemy tym samym zjednoczyć oraz zmobilizować Was do czynnego udziału w tworzeniu naszej społeczności. Mamy nadzieję że zabawa tego typu Wam się spodoba i przystąpicie licznie do jej udziału. Ocena konkursu została podzielona na dwa etapy. Pierwszy to ocena 5 osobowego jury. Osoby wchodzące w jego skład wybiorą 3 pierwsze miejsca. Drugi to wyróżnienie publiczności. Po zakończeniu etapu składania prac każdy chętny będzie mógł zagłosować na projekt swojego faworyta. Żeby Was zmobilizować przygotowaliśmy ciekawe nagrody które na pewno przypadną Wam do gustu. Osoba która zajmie pierwsze miejsce zostanie obdarowana hostingiem NQ.pl - serwer biznes z domeną .pl + SVN + Trac + roczna prenumerata phpsolutions. Za drugie oraz trzecie miejsce - półroczna prenumerata phpsolutions, za wyróżnienie publiczności - roczna prenumerata phpsolutions. Pierwsza nagroda jest szczególna z powodu oferty jaką przygotowała firma NQ.pl wraz z php.pl (http://www.nq.pl/promo_phppl). Od dziś wystartowała promocja dla programistów. Specjalny pakiet hostingowy - serwer wirtualny + SVN + Trac. Każdy zarejestrowany użytkownik php.pl, zamawiający dowolny serwer wirtualny, będzie mógł uzyskać BEZPŁATNIE repozytorium SVN oraz oprogramowanie do zarządzania projektem - Trac. Jest to kolejny etap wzmacniający naszą współprace. Na zakończenie przedstawiam terminarz konkursu:
Adres: http://art.php.pl Pełen regulamin: http://art.php.pl/Regulamin/ |
|
|
![]() |
![]()
Post
#2
|
|
Grupa: Moderatorzy Postów: 4 465 Pomógł: 137 Dołączył: 26.03.2004 Skąd: Gorzów Wlkp. ![]() |
Cytat 5.Prace muszą być napisane w języku php w wersji 5.1 lub nowszej. 6. Zabrania się korzystania z zewnętrznych bibliotek/klas (nie autorskich). Okey. php jest językiem legopodobnym. Może zatem przyjąć zasadę, że biblioteka powinna uruchomić się na php skompilowanym ze wszystkimi dostępnymi w pakiecie rozszerzeniami? Ewentualnie tylko z tymi, które są włączane przy domyślnej konfiguracji. Pojawia się jednak problem z nieco rozbudowaną funkcjonalnością (np PEAR) - może zatem po prostu lista rozszerzeń, które są dozwolone, względnie zabronione. Inaczej każdy będzie kombinował jak koń pod górę, a czas pracy komisji wydłuży przez rozpatrywanie wszelkiego rodzaju reklamacji. Co Wy na to? Pozdrawiam. Ten post edytował Cysiaczek 13.12.2006, 09:37:19 |
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Aktualny czas: 17.10.2025 - 18:25 |