Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> Czasopisma dla Webmasterow
-Gość-
post 25.06.2006, 14:37:18
Post #1





Goście







Witam,
chcialem sie dowiedziec Waszych opinii na temat dostepnych czasopism o tematyce www. Ktore wedlug Was zasluguja na "must have", a ktorych unikac ? Ktore najbardziej lubicie czytac, w ktorych jest najwiecej informacji ?
Wiele osob na pewno woli czytac gazete, jak ma ja w rece, niz w PDFie na komputerze, dlatego ciekawi mnie, czy w Polsce ukazuja sie jakies dobre pozycje z dziedziny programowania na stronach www (czyli o php, ASP, bazy danych w zarzadzaniu witrynami), ale i oczywiscie na temat wygladu strony (CSS, xHTML, etc.), czyli wszystko co powinno zainteresowac potenacjalnego Webmastera.
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Seth
post 29.11.2006, 21:44:17
Post #2





Grupa: Przyjaciele php.pl
Postów: 2 335
Pomógł: 6
Dołączył: 7.03.2002

Ostrzeżenie: (0%)
-----


SDJ jest ciekawy ale jest to zbior tematow z roznych dziedzin - z przewazajaca iloscia Javy.
Od czasu do czasu go czytuje ale szczerze mowiac zadko zainteresuja mnie wiecej niz 2-3 tematy. A po przeczytaniu ciekawych artow mam duzy niedosyt.

Dlatego polecam SDJ Extra ale przed uprzednim sprawdzeniem co jest w numerze. Ma on ta przewage na SDJ, ze traktuje o jednej tematyce w bardziej szczegolowy sposob.
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 11.06.2024 - 06:01