Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> IE7
kopendrex
post
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 36
Pomógł: 0
Dołączył: 23.04.2004

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witam, zaczyna sie poprawianie pod kolejna przegladarke (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/sad.gif) mam takie ptanie o konstrukcje strony. Czy w IE7 clear both bedzie mialo cos do powiedzenia?

Mam taka konstrukacje

  1. <?php
  2. <div id='top'>
  3. <div class='poziom'><div class='text'></div></div>
  4. <div class='poziom'><div class='text'></div></div>
  5. <div class='poziom'><div class='text'></div></div>
  6. </div>
  7. <p clear='both'></p>
  8. <div id='footer'></div>
  9. ?>

gdzie classa poziom posiada float: left; classa text mam height: auto; tag <p> uzwalem do nadania wysokosci i przesunieca footer na sam dol. W wspanialej przegladarce ie7 nie dziala taka kombinacja. Ktos moze spotkal sie z czyms podobnym, badz posiada pomysl na przesuniecie footer na sam dol zaleznie od wysokosci blokow?
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
babejsza
post
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 407
Pomógł: 1
Dołączył: 4.03.2003
Skąd: warszawa

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Jeżeli nie działa pod IE7 to co Ci napisałem to daj sobie na razie spokój. Nie ma na razie co się wysilać bo to jest na razie wersja RC1 i zostanie w niej jeszcze sporo zmienione. Sama optymalizacja jest ważna, ale tak na prawdę nikt nie wie jak to w wersji końcowej będzie wyglądało.
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Aktualny czas: 9.10.2025 - 23:17