![]() |
![]() |
![]() ![]()
Post
#1
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 3 Pomógł: 0 Dołączył: 16.01.2006 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
heh.. zainstalowałem pod win XP Apache w wersji 2.0.55 i php 5.1.2. Serwer teoretycznie działa. Jak wpisuję jednak w oknie przeglądarki (Opera) http://localhost lub http://127.0.0.1 to pojawia mi siętaki komunikacik:
Połączenie ze zdalnym serwerem nie powiodło się Próbujesz odwiedzić adres http://localhost/, który jest w tej chwili niedostępny. Upewnij się, czy adres został wpisany poprawnie, a następnie spróbuj ponownie wczytać stronę. Upewnij się, czy połączenie internetowe jest aktywne i sprawdź, czy inne aplikacje wymagające tego połączenia działają prawidłowo. Sprawdź, czy ustawienia używanego przez ciebie oprogramowania związanego z bezpieczeństwem sieciowym, takiego jak np. zapora połączenia internetowego, są prawidłowe i nie utrudniają zwykłego przeglądania sieci. Jeżeli znajdujesz się za zaporą połączenia internetowego (firewallem) sieci lokalnej i myślisz, że może to być powodem problemów - skontaktuj się z administratorem sieci. Naciśnij klawisz F12 i wyłącz opcję używania serwerów proxy, chyba że wiesz, że musisz używać proxy, aby łączyć się z Internetem. Odśwież stronę. Ustawiałem plik httpd.conf tak jak piszecie tu na forum, zrobiłem wirtualnego hosta, zrobiłem chyba już wszystko i nic nie pomaga... RATUNKU! Mam zrobic baze danych na zalkę i stronę na php na drugą zalkę! |
|
|
![]() |
![]()
Post
#2
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 168 Pomógł: 0 Dołączył: 12.11.2005 Skąd: Bulowice nearby Wadowice (E), Oświęcim (W) Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Kurcze z tą szkapą to same przeboje, mój kolega też miał z tym problem, ale ja lubie sobie grzebać po wszystkim... (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/biggrin.gif) (chodzi mi o to, że nie instaluje programu i go zostawiam, ale w pierwszej kolejności przeglądam wszystkie opcje...) i w końcu mi zaświtało że coś takiego było... Swoją drogą, może ktoś z 'forumowiczów' kto zna dobrze angielski napisze w imienu wielu użytkowników na dział techniczny skype'a, aby ta opcja była domyślnie odznaczona, albo przynajmniej przy instalcji można by było wybrać + jakaś wzmianka "odznacz tą opcję jeżeli używasz serwera www, np. Apache, IIS". No chyba, że już to jest (mam v. 2.0.0.81).
@badzios - nie startuje, czyli co? jakiś błąd wywala? Ten post edytował Coolmax 11.08.2006, 01:36:51 |
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Aktualny czas: 5.10.2025 - 03:21 |