![]() |
![]() |
![]()
Post
#1
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 52 Pomógł: 0 Dołączył: 28.10.2005 Skąd: kraków Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Witam, pragne wam zaprezentować moją klase 'dbtxt' - tekstowa baza danych
INTRO: Jako że jestem (już niedługo) użytkownikiem darmowych hostingów, które nie oferują dostępu do MySQL'a lub innej bazy danych postanowiłem takową napisać. Jako iż obecnie bardziej popularną wersją php na darmowych hostingah jest 4 to ją wykorzystałem do napisania mojej bazy. Jest to jak, wyżej napisałem, baza działająca na plikach testowych. Oto lista zapytań jakie obsługuje oczywiście przykładowe (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/winksmiley.jpg)
all - jest zawsze, narazie nie można wybierać kolumn do wyciągnięcia z tabeli
a tutaj plik bazy z przykładami http://samsung.ovh.org/dbtxt.rar Co sądzicie o klasie, o bazie (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/questionmark.gif) |
|
|
![]() |
![]()
Post
#2
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 52 Pomógł: 0 Dołączył: 28.10.2005 Skąd: kraków Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
@NuLL - jest mała różnica (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/smile.gif) u mnie dane nie są przechowywane w zserializowanej tablicy (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/smile.gif) szybciej się uzyskuje konkretne dane, no i plik z zawartością tabeli zajmuje mniej (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/smile.gif)
a po drugie ... rodzaj wykonywania zapytań jest bardziej przyjazny a co tam po trzecie też będzie (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/biggrin.gif) - chciałem zrobić to po swojemu (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/winksmiley.jpg) Ten post edytował widmogrod 6.06.2006, 18:32:58 |
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Aktualny czas: 13.10.2025 - 06:53 |