![]() |
![]() |
![]() ![]()
Post
#1
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 1 199 Pomógł: 31 Dołączył: 22.03.2004 Skąd: Warszawa Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
mam tabele, ktora umiechcilem miedzy znacznikiem echo ' '; (cala tabele wraz z formularzem) (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/tongue.gif)
i teraz chcialbym do tej tabeli dodac opcje checkboxow ktorych wartosci wysylane sa lub pobierane z bazy. tylko jak to zrobic, bo to co zrobilem to nie dokonca dziala (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/blink.gif)
Ten post edytował trucksweb 7.04.2006, 14:24:22 |
|
|
![]() |
![]()
Post
#2
|
|
Grupa: Moderatorzy Postów: 36 559 Pomógł: 6315 Dołączył: 27.12.2004 ![]() |
Cytat kompiliowac to sie skompiluje a czym ty to zamierzasz kompilowac?Cytat Parse error: parse error, unexpected T_STRING, expecting ',' or ';' in c:\Inetpub\wwwroot\apache\test\q.php on line 9 tak to sie wlasnie skompiluje (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/smile.gif)
|
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Aktualny czas: 4.10.2025 - 02:00 |