![]() |
![]() |
![]()
Post
#1
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 61 Pomógł: 0 Dołączył: 12.03.2004 Skąd: Kraków Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Witam po dluzszym czasie nieobecnosci.
Mam dzisiaj taki problem: mam baze danych, w ktorej jedna komorka zamiera pole kod_pocztowy, a druga miasto przyporządkowane do tego kodu. Reszte komorek pomijam. Uciete i skrocone na maxa:
I teraz pytanie jak sie za to zabrać? Zeby po wpisaniu do pierwszego inputa kodu pocztowego w drugim wyskoczylo mi miasto. Mozna by bylo jakos wczytac i gdzies zbuforowac rekordy, ale ich jest kilka tysiecy, wiec co mam zrobic:( Ten post edytował djluzak 19.02.2006, 18:39:16 |
|
|
![]() |
![]()
Post
#2
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 15 Pomógł: 0 Dołączył: 13.03.2004 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Moze trzeba zamienic polskie literki na jakies ISO czy cos, bo w czasie przesylania do formularza gubia sie gdzies polskie literki.
|
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Aktualny czas: 15.10.2025 - 22:47 |