Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> Standardy sieciowe a pozycjonowanie, Czy ss mają wpływ na pozycję?
JaRoPHP
post
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 675
Pomógł: 15
Dołączył: 7.11.2004
Skąd: Katowice

Ostrzeżenie: (0%)
-----


WITAM!!!

Chcę poruszyć temat: czy standardy sieciowe mają wpływ na pozycjonowanie, a jak nie (tak ja uważam), to czy nie powinny być ważniejsze od innych reguł?
Zastanawiam się, co powinno decydować o wysokości współczynnika rankingu, bo chyba nie to, że na stronie 1000 razy pojawia się słowo kluczowe (może przesdziłem),
ale wieci co mam na myśli, lub też to, ile linków prowadzi do danej strony (choć jest to ważne).
Moim zdaniem, algorytm przydzielania współczynnika, powinien brać pod uwagę, czy strona jest zgodna ze standardami, a potem dobiero powinny być brane pod uwagę pozostałe cechy,
CO wy na to? A może wyszukiwarki uwzględniają standardy sieciowe?
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
kopendrex
post
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 36
Pomógł: 0
Dołączył: 23.04.2004

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witam, juz pewien okres intersuje sie tym tematem. Moze nie jestem jakis specjalista ale odszedlem do paru wnioskow.
Na pozycje ma wplyw bardzo duzo roznych czynnikow i czynniki ciagle w pewien sposob sie zmieniaja. Co do standardow wydaje mi sie ze jesli napiszesz strone poprawnie, to napewno nie zaszkodzi. Moze nie bedzie mialo decydujacego wplywu ale ziarnko do ziarnka.
Chyba najlepszym rozwiazaniem bedzie zalozenie ze maja wplyw.
Pozdrawiam
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Aktualny czas: 26.12.2025 - 23:39