![]() |
![]() |
![]()
Post
#1
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 560 Pomógł: 0 Dołączył: 15.07.2003 Skąd: Kwidzyn Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
oczywiscie zowu bledy w IE (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/sad.gif) nie wiem jak sie pozbyc tych przerw (jak na obrazku)
(IMG:http://myparty.pl/gupie-ie.gif) w innych przegladarkach jest ok tylko jak zwykle IE robi problemy (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/angrysmiley.gif)
zawartosc css:
menu gorne to div (top-menu) z tlem na skrajach sa gify (zaokraglone konce) i linie zeparacyjne to tez gify, wszystkie maja wysokosc 29px przerwy powstaja tez w innych img w calym "contener" |
|
|
![]() |
![]()
Post
#2
|
|
Grupa: Zablokowani Postów: 15 Pomógł: 0 Dołączył: 11.02.2006 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Cytat("Kinool") PS. mam nadzieje ze w finalnej wersji IE7 poprawia tego typu bledy ale po M$ rewelacji bym sie nie spodzielwal rozumiem ze uzywasz jako OS linuxa ? dosa ? albo innego "nie Windowsoskiego programu", rozumiem ze majac laptopa "design for Windows XP" wyrzucil bys go przez okno ? rozumiem że jak jakaśaplikacja jest w wersji pod Windows, to z definicji jąodrzucasz, bo to wszystko M& przeciez (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/laugh.gif) Ten post edytował prosiak 22.02.2006, 20:49:24 |
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Aktualny czas: 5.10.2025 - 10:36 |