![]() |
![]() |
![]()
Post
#1
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 2 262 Pomógł: 21 Dołączył: 3.05.2004 Skąd: Sopot, Krakow, W-wa Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Wszelkie pytanie i dyskusje dot. ksiazek prosze zawierac w tym watku (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/smile.gif) Inne tematy dot. ksiazek bede zamykane przez moderatorow/opiekunow/adminow.
Temat ten mam na celu zebranie opinii o wszelakich ksiazkach w jednym miejscu. ----------------- Wszystkie pytania o opinię w sprawie książki "PHP i MySQL. Tworzenie stron WWW. Vademecum profesjonalisty." zadawane w wątku Książki będą karane ostrzeżeniami. Ksiązka ta była recenzowana juz tak wiele razy, że szczytem lenistwa i ignorancji jest ponowne pytanie o nią bez przejrzenia całego wątku. -----------------
Powód edycji: Dodana notatka odnośnie "PHP i MySQL. Tworzenie stron WWW. Vademecum profesjonalisty."
|
|
|
![]() |
![]()
Post
#2
|
|
Grupa: Przyjaciele php.pl Postów: 1 224 Pomógł: 40 Dołączył: 6.07.2004 Skąd: Wuppertal Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
ta o php5 jest naprawde oparta na przykladach. uczy od poczatku dobrych nawyków i podstaw(uml - niektore rzeczy o ktorych nie mialem pojecia). autorzy pokazują problem, a pozniej po kolei decyzje jakimi sie kierowali tworząc cos tak a nei inaczej. dobra dla ludzi, ktorzy nie wiedza po co obiekt, a raczej wiedza jak napisac poprawna klase, ale nie wiedza jak uzyc tej 'sily' drzemiącej w oop.
|
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Aktualny czas: 16.10.2025 - 20:53 |