Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> [design_v1] portfolio
trucksweb
post
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1 199
Pomógł: 31
Dołączył: 22.03.2004
Skąd: Warszawa

Ostrzeżenie: (0%)
-----


nadszedlczas nad unowoczesnieniem swojego portfolio, wiec stworzylem taka oto wizje:http://mgdesign.i365.pl/portfolio.png
brakuje w niej tylko topa i tla(zamiast tej szarosci)
jednak prosze o opinie czy cos takiego jest do akceptowania. po wielu poprzednich postach- tym raszem portfolio bedzie statyczne tz. bez flasha (dla jednych dobrze, dla drugich juz mniej (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/tongue.gif) )
co zmienic, i co dodac (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/questionmark.gif) (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/dry.gif)
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
trucksweb
post
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1 199
Pomógł: 31
Dołączył: 22.03.2004
Skąd: Warszawa

Ostrzeżenie: (0%)
-----


dzieki za dobre slowa (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/rolleyes.gif)
@LordGM
chodzi Ci o active button (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/questionmark.gif) o efekt najechania mysza?? cos planuje,a le to jak bede juz cial projekt. jeszcze nie wiem w 100% jaki zastosowac.

@TomASS
szare tlo jest troche za mdle, moze zrobie ciemniejsze i moze dodam jakas teksture:) zobacze jak sie ebdzie komponowac.

Wazne, ze glowna mysl sie podoba (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Aktualny czas: 4.10.2025 - 21:15