Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> [www] Honda AutoWitolin, Strona dealera samochodów.
lukir
post
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 86
Pomógł: 0
Dołączył: 6.08.2004
Skąd: Warszawa

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witajcie - prosiłbym o ocenę tej strony:
Honda - AutoWitolin.
Możecie ocenić wszystko co chcecie, tylko obiektywnie (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/tongue.gif) , bo chcę wiedzieć jak tę stronkę odbierają inni ;]

P.S
Tylko nie mówcie mi o możliwości ataku typu injection przez metodę GET na stronach - wiem o tym ryzyku ale wszystko jest odpowiednio zabezpieczone przez admina serwera:
IBE.pl więc loozik (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/winksmiley.jpg)
I z góry dzięki.
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
DuduS
post
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 18
Pomógł: 0
Dołączył: 30.06.2003

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Po pierwsze nie korzystaj z takiego tła bo to od razu pachnie tandetą (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/sad.gif)
Nagłówek jest zbyt pusty. Poszukaj w necie porządnych zdjęć samochodów HONDA i spróbuj wkomponowac je w strone.
Pozatym kolorystyka całkiem do bani czerwony i różowy to uwierz mi nie są kolory pasujące do firmy motoryzacyjnej. Chociaż dobrze użyte mogą wyglądać ciekawie Przykład
Pozdr
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Aktualny czas: 13.10.2025 - 14:36