| -Josef S.- |
Post
#1
|
|
Goście |
Witam
Uploaduje na serwer plik *.zip Potrzebuje rozpakować ten plik (*.zip). Przeszukałem już chyba większość dostepnej dokumentacji (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/winksmiley.jpg) Na serwerze mam dostępne bzip2 i zlib. (czyli nie ma problemu z plikami *.gz..) Próbowałem też z poleceniem: Kod exec("unzip plik.zip"); ale jakoś nie poradziłem sobie z prawami dostepu i safe_mode=On (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/sad.gif) Będę wdzięczny za jakiekolwiek sugestie. Pozrawiam Josef S. |
|
|
|
![]() |
Post
#2
|
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 116 Pomógł: 0 Dołączył: 19.09.2004 Skąd: Uć Ostrzeżenie: (0%)
|
ja kiedys uzywalem PCLZip link
dosyc fajne, nic nie trza dorzucac poza wykorzystaniem klasy. |
|
|
|
Josef S. Unzip jak 27.05.2005, 09:09:48
aleksander zip" title="Zobacz w manualu PHP" target="_manual 27.05.2005, 09:18:29
Josef S. niestety nie ma mowy o doinstalowaniu dodatkowych ... 27.05.2005, 09:41:18
mike_mech Cytat(Josef S. @ 2005-05-27 09:41:18)niestety... 27.05.2005, 10:31:07
dr_bonzo Ale pewnie znajda sie skrypty w php rozpakowujace ... 27.05.2005, 10:48:16
Spirit86 było już kiedyś o tym. Wystarczy poszukać, są do t... 27.05.2005, 11:57:45
Josef S. w postach było, ale przeważnie chodziło o tworzeni... 27.05.2005, 14:25:01
maker http://www.phpconcept.net/pclzip/man/en/in...metho... 27.05.2005, 15:16:01
Josef S. Dzięki, zadziałało....
jednakże małe pliki [zipo... 21.06.2005, 21:03:38 ![]() ![]() |
|
Aktualny czas: 27.06.2026 - 23:57 |