![]() |
![]() |
![]()
Post
#1
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 4 Pomógł: 0 Dołączył: 9.02.2005 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Mam z tym wielkie kłopoty na jedne serwery dochodzi a na inne nie. Sory , żezaczynam nowy wątek ale może ktoś się wkońcu zainteresuje.
|
|
|
![]() |
![]()
Post
#2
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 220 Pomógł: 0 Dołączył: 20.02.2003 Skąd: Poznań Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Możliwe, że serwer docelowy odrzuca maila. Wiele darmowych serwerów stosuje politykę anty-spamową. Wystarczy, żeby twój adres IP np. nie posiadał prawidłowego wpisu RevDNS, a mail zostanie odrzucony.
Przy wysyłaniu maila dodaj dodatkowe pole w nagłówku: Return-Path:, tam podaj adres jakiejś skrzynki mailowej, do której masz dostęp i po wysłaniu maila przez skrypt zajrzyj na tę skrzynkę, żeby sprawdzić, czy nie znajdziesz tam tzw. "zwrotki" z wyjaśnieniem, dlaczego twój email został odrzucony przez serwer. |
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Aktualny czas: 8.10.2025 - 17:01 |