Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> "udawanie" przeglądarki
sirmrowa
post
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1
Pomógł: 0
Dołączył: 11.01.2005

Ostrzeżenie: (0%)
-----


W jaki sposób "połączyć się" do innego skryptu na innym serwerze aby przekazać mu dane w sesji (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/questionmark.gif)

Gdy loguje się na stronie przez przeglądarkę w sesji jest mój login i hasło oraz mam możliwość pobierania plików. Jeśli chce zrobić to samo przy pomocy samego php np. używając fopen to to co dostaje spowrotem, to stronę z logowianiem. Jak zrobic zeby dostac sie przez php a serwer pamietam moje loginy i haslo bez urzywania przeglądarki (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/questionmark.gif)

PS: skrpyt ma dość dziwny zapis "http://www.costam.com/costam/23-264" ,pliki to wartości zmieniające się z 23-264 w góre itd. może jest jakiś sposób żeby dostać się do tego inaczej, żeby wysłać przez GET bo jak tu próbuje to nie idzie :/ i znowu mam stronę z logowaniem

pozdrowienia
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Aktualny czas: 6.10.2025 - 18:10