![]() |
![]() |
![]()
Post
#1
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 36 Pomógł: 0 Dołączył: 30.10.2004 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Wysyłam dane z formularza do bazy MySQL i w bazie nie mam polskich znaków. Jeżeli wprowadzam dane do MySQL-a z poziomu DOS-a to nie ma problemu z polskimi znakami, jednak jeżeli dane są wysyłane z formularza w bazie mam "krzaczki" zamiast polskich znaków. Na stronie używam kodowania ISO-8859-2 zarówno tam gdzie mam formularz jak i tam gdzie wyświetlam dane.
Jeżeli ktoś wie co zrobić, żeby mieć polskie znaki w bazie danych to bardzo bym prosił o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. Z góry dziękuję!!! |
|
|
![]() |
![]()
Post
#2
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 36 Pomógł: 0 Dołączył: 30.10.2004 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Nie moge dać linków, bo robie narazie to u siebie na komputerze (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/sad.gif)
Jak przesyłam dane na drugą strone to polskaie znaki są, tutaj nie ma najmiejszego problemu. Ale każde dane z polskimi znakami wysłane do MySQL-a zamieniają się w nim odrazu w krzaki i nie tylko jak wyświetlam te dane na stronie, ale także w MySQL-u (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/sad.gif) |
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Aktualny czas: 15.10.2025 - 01:40 |