![]() |
![]() |
![]() ![]()
Post
#1
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 42 Pomógł: 0 Dołączył: 24.10.2004 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Mam zainstalowany na windowsie xp serwer (AppServ 2.5.1). I teraz mam pytanie w jaki sposób zrobić albo czy jest już gotowy program, aby na swoim dysku postawić serwer strony www. Zeby ten serwer był widoczny w internecie, no i oczywiscie działał (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/smile.gif)
|
|
|
![]() |
![]()
Post
#2
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 848 Pomógł: 0 Dołączył: 7.07.2004 Skąd: Wrocław Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Możesz postawić dynamiczny DNS na no-ip.com, a później od nowa zainstalować Apache (na początku instalacji się pyta o lokalizację serwera. Wpisz <nazwa>.no-ip.com).
Drugie rozwiązanie to wykupić alias na Twoje IP (jeśli Twój komp działa 24h/dobę) i na początku instalacji Apache podać nazwę aliasu. Jeśli nie chcesz kupować aliasu to po prostu napisz swoje IP przy instalacji Apache. Ten post edytował Vertical 4.11.2004, 17:01:08 |
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Aktualny czas: 5.10.2025 - 19:49 |