Post
#1
|
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 11 Pomógł: 0 Dołączył: 18.12.2006 Skąd: Bydgoszcz Ostrzeżenie: (0%)
|
Czy ktoś może podpowiedzieć jak rozpisać poprawnie plik config.php
https://doktorproblem.pl/export-mysql-excel-pdf/ Dzięki za wszelką pomoc. |
|
|
|
![]() |
Post
#2
|
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 6 381 Pomógł: 1116 Dołączył: 30.08.2006 Ostrzeżenie: (0%)
|
|
|
|
|
![]() ![]() |
|
Aktualny czas: 28.06.2026 - 02:07 |