Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> [inne][MySQL][PHP]Pytanie co do tworzenia stron
AliArabcza
post
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 2
Pomógł: 0
Dołączył: 29.09.2017

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witam, mam pytanie dotyczące tworzenia stron internetowych, ponieważ chcę zrobić stronę internetową dla własnej firmy i zastanawiam się czy:

Galerię, sklep czy tłumaczenie na inne języki tworzyć w bazie danych i jak to wygląda czy robić jako podstrony i bawić się w większą ilość kodu oraz chciałbym się dowiedzieć jak dobrze skonfigurować roundcubemail na systemie Windows 10 czy Linux Mint 18 bo na obydwu systemach po skonfigurowaniu pisze mi że nie można połączyć się ze serwerem.

Pozdrawiam.
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Rysh
post
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 821
Pomógł: 111
Dołączył: 11.09.2006
Skąd: Biała Podlaska

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Wykup sobie hosting, tylko nie home (mocno odradzam dziadostwo), tam oddeleguj domenę, pocztę skonfigurujesz sobie bezpośrednio z panelu hostingowym, WordPress i inne zainstalujesz nawet z automatycznymi aktualizacjami i backupem.

Jak coś to pisz PW, pomogę za bardzo drobną opłatą.
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Aktualny czas: 15.10.2025 - 15:42