Post
#1
|
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 117 Pomógł: 0 Dołączył: 3.08.2017 Ostrzeżenie: (0%)
|
Dzień dobry
Napisałem bardzo prosty szkielet aplikiacji w php 7+ oparty na Symfony. Czy mógłbym prosić o ocenę, czy jest fachowo napisany? https://github.com/eerie79/framework_svn Mam następujące wątpliwości: 1. Czy jest sens kodować w php7 z użyciem "declare(strict_types = 1);"? 2. Jakiego typu zmienną jest rezultat funkcji "mysqli_query"? Jak zapisać to w php7? https://github.com/eerie79/framework_svn/bl...re/DataBase.php public function dbQuery(string $query): co_tu_podać? { return mysqli_query($this->mysqlLink, $query); } Pozdrawiam EERIE |
|
|
|
![]() |
Post
#2
|
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 117 Pomógł: 0 Dołączył: 3.08.2017 Ostrzeżenie: (0%)
|
Więc jak w takiej sytuacji postepować, gdy metoda zwraca za każdym razem coś innego? Brak deklaracji zwracanego typu jest dopuszczalny? Bo dopiero zaczynam z php7 i nie mam zielonego pojęcia. Trudno o przykłady w necie...
|
|
|
|
eerie Szkielet aplikiacji w php 7+ 3.08.2017, 11:46:27
nospor ad1) Moze wpierw dowiedz sie co robi declare(stric... 3.08.2017, 12:09:04
eerie Sorry. Skończyłem tylko jednoroczne studia podyplo... 3.08.2017, 13:44:49
nospor ad1) Chodzilo mi bardziej o kody takie jak ten
htt... 3.08.2017, 14:07:29
eerie Poprawiłem rzutowanie. Mam jeszcze problem z klasą... 3.08.2017, 16:03:11
nospor Zacznij czytac co pisze manual o funkcjach ktorych... 3.08.2017, 16:11:11
nospor CytatBrak deklaracji zwracanego typu jest dopuszcz... 3.08.2017, 17:35:06
eerie CytatDopuszczalny przez kogo/co ? Przeciez w swoim... 3.08.2017, 22:53:44 ![]() ![]() |
|
Aktualny czas: 28.06.2026 - 01:01 |